Відкрито поліцейську станцію у Клішковецькій територіальній громаді.

03 березня 2023 року у Клішковецькій територіальній громаді  відбулося відкриття поліцейської станції. Нині продовжується реформа Національної поліції – впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади». Поліцейські станції забезпечують швидке та ефективне реагування на звернення громадян щодо правового захисту та безпеки.

13:06 03.03.2023

Перемога спортивного клубу "Централ"  в першості області з панкратіону

Перемога спортивного клубу "Централ" в першості області з панкратіону

Спортивний клуб "Централ", який працює при "Шиловецькому об'єкті культури, дозвілля, туризму та спорту" 26 лютого 2023 року приймав участь в першості Чернівецької області з панкратіону. Команда зайняла друге місце серед восьми команд області, тренер Луцків Назар Володимирович.

11:54 03.03.2023

Відбулися громадські слухання щодо перейменування в селі Клішківці вулиці 28 Червня на вулицю Романа Хомандяка

Сьогодні 2 березня у Центрі економічного зростання Клішковецької територіальної громади відбулися громадські слухання щодо перейменування в селі Клішківці вулиці 28 Червня на вулицю Романа Хомандяка. Ініціатором слухань була жителька села Клішківці Ірина Марковська, однокласниця Романа. Головуючим обрали Василя Марчука. На слуханнях був присутній Сергій, молодший брат Романа. Всі присутні згадали яким чуйним, світлим був Роман. Завжди усміхнений, привітний, відповідальний, він без вагань пішов захищати Україну від російської агресії і виконував свій військовий обов’язок до кінця.

11:49 02.03.2023

Клішковецькі юннати - призери  Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи».

Клішковецькі юннати - призери Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи».

27 лютого Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді підвів підсумки Всеукраїнського конкурсу зовнішнього озеленення закладів освіти “Парад квітів біля школи”.  На конкурс було надіслано роботи з різних областей України,   а саме: Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької, Сумської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Вінницької, Харківської, Чернівецької, зокрема, роботи учнів Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (керівники Бобик С. М., Біла Л. А., Гуцул О. В., Коцюруба Г. М., Бобик Г. В.) та ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (керівник Боцько Д. Й.).

15:02 01.03.2023

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер ”

Стало доброю традицією для здобувачів освіти закладів освіти Клішковецької територіальної громади приймати участь у Міжнародному конкурсі з комп'ютерної грамотності "Бобер", цікаві завдання, які потребують логічного мислення неабияк захоплюють юних інформатиків! Конкурс має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об'єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів інформатики з різних областей України, сприяти розвитку освітніх інновацій, формуванню нових сценаріїв професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства.

10:06 01.03.2023

Всеукраїнський фестиваль-конкурс  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  "Вашківецькі візерунки-2023"

27 лютого, у 122 річницю від Дня народження Георгія Гараса, у м. Вашківці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Вашківецькі візерунки-2023". На конкурс були представлені роботи різних вікових груп (від 7 до 16+) з усієї України, серед них і роботи учнів закладів освіти Клішковецької територіальної громади. Вітаємо вихованок мистецького гуртка «Палітра» філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО» Церковнюк Олену з отриманням Гран-прі  та Горбатюк Анастасію з отриманням Диплома лауреата I премії (керівники Рогожа Людмила, Галина Коцюруба  ). Миру і добра!!!

11:02 28.02.2023

Прийом заяв від ветеранів й ветеранок

Триває прийом заяв від ветеранів й ветеранок, які мають інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни, на отримання грошової допомоги від Червоного Хреста України.

09:14 28.02.2023

Визначено переможця обласного огляду-конкурсу стану умов охорони праці  закладів освіти.

Упродовж січня-лютого 2023 року  було проведено ІІ етап (регіональний) огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах області. Організаційним комітетом розглянуто матеріали 30 (18 з презентаціями, 12 довідок) закладів освіти області, в тому числі: категорія «Заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти» – 16 (11 презентацій, 5 довідок), з них: 10 закладів загальної середньої освіти, серед яких матеріали ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.»  та 6 - закладів, що фінансуються з обласного бюджету; категорія «Заклади фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти» - 14 (7 презентацій, 7 довідок) закладів.

16:55 27.02.2023

Віртуальна мистецька вітальня «Горнусь до тебе, Україно!»

22 лютого освітяни Буковини, серед них і Роман Клюсовський, учитель музичного мистецтва ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО», мали змогу відвідати виняткову та незабутню подію – віртуальну мистецьку вітальню «Горнусь до тебе, Україно!» за участі Народного артиста України, співака та композитора Павла Дворського. Захід приурочений 70-річному ювілею митця, який організував Любомир Равлюк, методист НМЦ дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі ІППОЧО.

16:39 27.02.2023