СВЕРИДЮК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Фото без описуОлег Володимирович СВЕРИДЮК народився 10 квітня 1981 року в місті Орджонікідзе Дніпропетровської області, де пройшли його дитячі та юнацькі роки. Там він одружився і у 2003 році у нього народилася донька Ельвіра. Але не судилося, так як хотілося. З невідомих причин сім’я розпалася і Олег не мав постійного місця проживання. Доля його привела у село Посат-Покровське Херсонської області, де він певний час проживав. На одному із ринків Херсонщини Олег познайомився із хлопцями з села Шилівці, які запропонували йому житло і роботу у фермерському господарстві. Він погодився і більше 10 років жив і працював у селі Шилівці.

Працьовитий, принциповий, ввічливий, веселий, привітний, Олег ніколи не залишався поза увагою шилівчан. Вони його за це поважали і завжди запрошували на роботу.

11.12.2023 року був призваний на військову службу до Збройних Сил України. Мужньо виконував свій військовий обов’язок.

Але життя 42-річного Олега обірвалося …

13.02.2024 року старший навідник механізованого відділення механізованого взводу військової частини А4667 СВЕРИДЮК Олег Володимирович загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність під час артилерійського обстрілу противником отримавши поранення несумісні із життям біля населеного пункту Хромове Донецької області.

Небесне воїнство поповнилось ще одним Ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять!

Клішковецька територіальна громада висловлює щире, сердечне співчуття рідним та всім, хто знав Олега СВЕРИДЮКА

Громада зустріла свого ГЕРОЯ.

Громада попрощалася з воїном-героєм Олегом СВЕРИДЮКОМ