52-а сесія УІІ скликання 25.05.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про виконання сільського бюджету Клішковецької сільської ради (ОТГ) за 1 квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік.

3. Про внесення змін до «Обдарована молодь на 2017-2020 роки.

4. Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету сільської ради та внесення змін до складу виконавчого комітету сільської ради.

5. Про утворення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього.

6. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів  і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

8. Про припинення права користування земельною ділянкою.

9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради

11. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою

13. Про надання дозволу на розроблення детального плану території

14. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.Кліща,79-р.