54-а сесія УІІ скликання 24.06.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на території Клішковецької сільської ради на 2020 рік.
  3. Про затвердження штатного розпису КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради
  5. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів  і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  6. Про преміювання заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  7. Про встановлення транспортного податку на території Клішковецької сільської ради на 2020 рік.
  8. Про зміну цільового призначення земельної ділянки гр..Брагарь М.І..
  9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  10. Про оренду комунального майна Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади
  11. Про встановлення плати за землю на території Клішковецької сільської ради на 2020 рік.
  12. Про встановлення єдиного податку на території Клішковецької сільської ради на 2020 рік.
  13. Про оренду комунального майна Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади