КЛІШКОВЕЦЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА імені ВАСИЛЯ ФОКШУКА

60014  Україна, Чернівецька область, Дністровський район, с.Клішківці, вул. Головна,68
Директор  -  МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ МАКСИМІВНА

Телефон:

E-mail: musikschool7@gmail.com
Сайт:

Код ЄДРПОУ   21441441

СТАТУТ

ПАСПОРТ Клішковецької  музичної школи імені Василя Фокшука

Клішковецька музична школа - є закладом позашкільної освіти у сфері культури. Провадить свою діяльність за такими напрямами позашкільної освіти:

- художньо-естетичний, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної світової культури та мистецтва;

- мистецький, що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких і виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Музична школа  організовує освітній процес за освітніми програмами елементарного, середнього (базового) та поглибленого підрівнів початкової мистецької освіти та за загальним мистецьким та початковим професійним спрямуванням. Початкова мистецька освіта може здобуватися одночасно із здобуттям дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а також незалежно від здобуття рівня освіти.