Центр економічного зростання громади у Клішковецькій територіальній громаді.

У Клішковецькій територіальній громаді працює "Центр економічного зростання громади", який створений у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання" за кошти Європейського союзу,  спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини".  Метою реалізації проекту є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Чернівецької області у співпраці з місцевим бізнесом та громадою.

"Центр економічного зростання громади" знаходиться за адресою: с.Клішківці вул.Струмінського, 6 у приміщенні Клішковецької публічної бібліотеки. Центр став комунікаційною платформою та місцем проведення в громаді зустрічей молоді, підприємців, активних мешканців громади. На базі центру проводяться тематичні заходи (консультації, інформаційні дні, зустрічі підприємців тощо).

Наші контакти:

Адміністратор центру: Петрик Інна Миколаївна