Допомогу на передову від Клішковецької громади доставлено

Дата: 10.10.2023 14:20

Цього разу відвідали хлопців, які захищають Україну на Дніпропетровському та Донецькому напрямках. Поїздка відбулась завдяки небайдужим мешканцям нашої громади, а саме:

- волонтери с. Поляна, як завжди, надали тушонки, м’ясні вироби;

- сім’я Олександра Гуйвана випекла домашній хліб та печиво;

- Мар’яна Семенко та колектив торгового центру МАФЕС приготували смачні домашні страви;

- сім’я Олександра Палагнюка надали солодощі, павербанки та фонарики;

- Олександр Кирилюк на кошти від зданого металолому придбав будівельні інструменти та матеріали для будівництва бліндажів;

- Руслан Карвацький надав газові балончики, масла до генераторів та зброї;

- Василь Держак бензопилу, ліки;

- генератори передали Роман Гановський з Німеччини та Володимир Семенко і Василь Гладкий з Польщі;

- ліки для наших Захисників від Крістіни Власенко, сім'ї Тетяни та Віктора Федоруци, Luba Demchuk.

- посилку для свого однокласника Андрія Балана, який проходить службу в зоні бойових дій, надіслала Оля Танащук з Ірландії.

На закупку всього необхідного та на пальне надали кошти: вчителі, учні та батьки двох шкіл с. Клішківці (зібрані на святі першого дзвоника - гімназія 22 300 грн, школа ім. Л.Каденюка 33 430 грн); депутати сільської ради – Дмитро Мельник, Надія Мельник, Сергій Митрофанюк, Віктор Непийвода, Руслан Петрашишен, Сергій Печеряга, Микола Скрипник, Василь Скутельник, Євена Ченківська; працівники Інклюзивного центру; Микола Каденюк, В'ячеслав та Надія Чебани, Віталій Безверхній, а також долучились і жителі села, які перебувають за кордоном: Анатолій Бобик, Наталія Ротар, Наталія Ткач.

Учні шкіл підготували для наших захисників патріотичні малюнки та листівки.

Хлопці дуже вдячні всім хто долучився. Вони потребують також буржуйок, маскувальних сіток, теплих речей. По можливості в кінці місяця буде організовано ще одну поїздку.

ГОТУЙМОСЯ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!