КИРИЛЕНКО МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Фото без опису МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ КИРИЛЕНКО народився 24 травня 1979 року в місті Пологи Запорізької області. Там здобув середню освіту. Вищу освіту отримав, закінчивши Запорізький національний технічний університет. Далі служба у рядах Збройних Сил України. По закінченню служби працював у торгівельних фірмах на посадах менеджера і супервайзера. Потім став підприємцем і відкрив свій онлайн-магазин. У 2004 році створив сім’ю з Тамілою Валеріївною. В 2007 році у них народилася чудова донечка Єлизавета.

Коли розпочалася війна 24 лютого 2022 року Максим вивіз сім’ю у село Клішківці до родичів, а через пів року був призваний до лав Збройних Сил України, щоб захищати Україну та своє рідне Запоріжжя. За ним на службу був призваний і молодший брат Роман.

Спочатку Максим проходив навчання в Україні та за кордоном. Після якого був направлений на передову у Роботине Запорізької області, недалеко від села Пологи, де народився і яке в той час було окуповане. Мріяв про звільнення рідних місць від ворога. Та з серпня місяця 2023 року на зв’язок уже не виходив.

Рідні до останнього сподівались, що живий. На жаль, дива не сталось.

Чергова сумна звістка облетіла Клішковецьку територіальну громаду про те, що 05 серпня 2023 року, захищаючи Україну від російської агресії, в районі населеного пункту Роботине – Вербове Запорізької області під час виконання бойового завдання загинув головний сержант 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону (В/ч А4722), вірний Військовій присязі КИРИЛЕНКО МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ, який довгий час вважався зниклий безвісти.

Тільки зараз, після тривалих пошуків, тіло безвісти зниклого Максима вдалося встановити за даними ДНК-експертизи та рідні отримали змогу поховати Героя.

Максим був щирим, спокійним, мав свої плани на життя. Завжди з посмішкою на обличчі, яка запам’яталася всім. Захоплювався спортом та читанням літератури.

Дуже любив Максим своїх рідних і завжди турбувався про них. У нього залишилися: дружина Таміла Валеріївна, дочка Єлизавета, батько Володимир Іванович, мама Олена Іванівна, молодший брат Роман, який в даний час перебуває також у лавах Збройних Сил України.

Поховали Максима на сільському кладовищі села Клішківці Дністровського району Чернівецької області.