58-а сесія УІІ скликання 24.10.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької сільської ради (ОТГ) за 9 місяців 2019 року.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької сільської ради на 2019 рік.

3. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.Кліща, 79-к.

4. Про погодження прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл та міст району, а саме основних засобів з балансу Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на баланс КУ «Клішковецький інклюзивно-ресурсний центр»

5. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

6. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8. Про надання згоди на добровільне приєднання Санковецької, Грозинецької, Бочківецької територіальних громад