18-а сесія УІІ скликання 26.01.2017 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про дозвіл на підключення вуличного освітлення
  2. Про схвалення та співфінансування проекту «Придбання вантажного автомобіля загального, спеціалізованого та спеціального призначення»
  3. Про розподіл вільного залишку коштів сільського бюджету.
  4. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок
  5. Про дозвіл Боришко О.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  6. Про передачу у власність ПАТ «Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» безгоспних трансформаторних підстанцій.
  7. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам
  8. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  9. Про виконання сільського бюджету за 2016 рік.
  10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.
  11. Про завідувача Полянської АЗПСМ.
  12. Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у січні 2017 року.
  13.  Про надання дозволу на розробку комплексної схеми розміщення пересувних та стаціонарних тимчасових споруд в межах Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади
  14.  Про програму соціально-економічного та культурного розвитку сіл Клішковецької сільської ради на 2017 рік.
  15. Про норму представництва на загальні збори представників територіальної громади.
  16. Про завідувача Клішковецької АЗПСМ
  17. Про директора Клішковецької музичної школи.
  18. Про перспективний план роботи Клішковецької сільської ради на 2017 рік.