Дата: від до Скинути

Ситуація в енергомережі країни складна: відмінено режимний день замірів електроенергії на Буковині, який мав відбутися 26 січня

АТ Чернівціобленерго звертає увагу жителів області на те, що рішенням Міненерго проведення режимних днів для замірів погодинного активного навантаження у споживачів, яке мало стартувати сьогодні, 24 січня, відтерміновано. Тому 26 січня у Чернівецькій області також не проводитимемо режимного дня замірів. У цей день не мали відключати світло по всій Буковині. Коли відбудеться "День замірів" - наразі не повідомляється.

14:23 24.01.2023

Напередодні Нового року Кабмін ухвалив новий порядок військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

У постанові №1487 Уряд передбачив військовий облік жінок-медиків, створення Єдиного держреєстру військовозобов'язаних та деякі інші оновлення. Тепер хлопці ставатимуть на облік з 16 років, а у військовозобов’язаних з’явиться можливість уточнювати дані для військкоматів через "Дію". Чи будуть видавати повістки в "Дії"? Що зміниться для жінок та чоловіків і що передбачають нові правила обліку? Адвокат юридичної фірми "Міллер" Андрій Новак розповів про це для "Української правди. Життя".

12:58 24.01.2023

З Днем Соборності України!

Шановна громадо! 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

09:42 21.01.2023

Урочисті богослужіння з нагоди Богоявлення, Хрещення Господнього у Клішковецькій громаді.

Останнім святом, яке завершує цикл зимових святкувань є Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. Цей празник носить ще назву Водохреща, оскільки в цей день звершується чин Великого освячення води і кожен віруючий християнин має можливість освятити воду, щоб протягом року використовувати цю святиню для потреб тіла і душі.

14:36 19.01.2023

Перед Водохрещем  з'явилася веселка (фотофакт)

Перед Водохрещем з'явилася веселка (фотофакт)

Рідкісне для зими явище спостерігали сьогодні жителі Клішковецької громади. Яскраву подвійну веселку фотографували та виставляли на своїх сторінках у Фейсбуці.  Дехто називає подібне явище хорошим знаком та дивом.

14:31 19.01.2023

Він захищав наш спокій і сон

Сьогодні, 18 січня у селі Перебиківці Клішковецької громади провели в останню дорогу СКРИПЕЯ ДМИТРА ДМИТРОВИЧА, який 8 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання загинув у населеному пункті Солодар Бахмутського району Донецької області.

16:16 18.01.2023

Зустріли та провели до батьківської домівки ДМИТРА СКРИПЕЯ.

17 січня 2023 року жителі Клішковецької громади, приклонивши коліно зустріли та провели до батьківської домівки в село Перебиківці тіло Воїна-Героя СКРИПЕЯ ДМИТРА ДМИТРОВИЧА, який загинув під час виконання бойового завдання в населеному пункту Солодар Бахмутського району Донецької області.

15:58 17.01.2023

Уряд прийняв рішення про продовження підтримки у 2023 році роботодавців, які працевлаштовують ВПО

Урядова програма щодо виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб продовжить діяти у 2023 році. Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою вносяться зміни до Порядку надання такої компенсації на засіданні Уряду 10 січня 2023 року.

15:54 17.01.2023

Молодь села Рухотин поєднала новорічно-різдвяні свята з добрими справами.

Було зібрано 9 600 грн та передано у волонтерський фонд Рухотинського старостинського округу. А на свято Меланії, 13 січня, діти замаланкували 8 200 грн. та передали волонтерам села Поляна. Діти теж відчувають потребу допомагати військовим, які борються за нашу ПЕРЕМОГУ. Вони виявили не лише духовно-моральне виховання, а й патріотизм та громадську позицію. Дякуємо їм, що в такий важкий час для країни, ними продовжуються традиції та звичаї нашого краю.

15:48 17.01.2023