55-а сесія УІІ скликання 19.07.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1 Про виконання сільського бюджету Клішковецької сільської ОТГ за 1 півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 року.

3. Про передачу основних засобів Клішковецькому ЦПМСД.

4. Про преміювання сільського голови.

5. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади.

6. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

8. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів  і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9. Про погодження прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл та міст району, а саме медичне обладнання, з балансу КНП «Хотинська районна лікарня» на баланс КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

10. Про затвердження проектно-кошторисної документації