ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА

Житель села Рухотин Клішковецької територіальної громади ПОКЛИТАР ІВАН, водій-механік спеціального окремого батальйону «Обфор» разом зі своїми побратимами в даний час на передовій в районі Бахмута (м.Дружківка), де йдуть важкі бої, виконує свій військовий обов’язок.

10:18 18.04.2023

Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світлий Великдень – світлий рік»-2023

Упродовж квітня тривав Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світлий Великдень – світлий рік», мета якого - сприяти творчому розвитку дітей, заохотити юних митців поділитися зі світом своїм баченням Великодня в Україні у 2023 році, залучити їх до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва.

12:42 17.04.2023

З світлим святом Воскресіння Христового!

Шановна громадо! Своє привітання з Великоднем хочеться розпочати з головного – побажати якнайшвидшої перемоги та миру всім нам і нашій Україні. Великдень символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою. Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла. Ми доземно вклоняємося перед нашими захисниками за їхній подвиг. Вдячні за мужність, незламність та міць, які вони проявляють щодня, щохвилини, наближаючи День перемоги. Нехай Господь Бог береже їх та пошле їм міцного здоров’я!

11:51 16.04.2023

Вітаємо переможців обласного фестивалю  комп’ютерних програм серед учнівської молоді

Вітаємо переможців обласного фестивалю комп’ютерних програм серед учнівської молоді

КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» провів обласний фестиваль комп’ютерних програм серед учнівської молоді у форматі онлайн. У Фестивалі взяли участь кращі 92 учні (вихованці) гуртків інформаційних технологій закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області, серед них 4 учні Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка.

15:31 14.04.2023

Акція «Великодній кошик» для статусних дітей у Клішковецькій  територіальній громаді.

Відділом «Служба у справах дітей» Клішковецької  сільської ради  сьогодні у Чистий четвер, напередодні Великодня, було проведено акцію «Великодній кошик» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На обліку у відділі «Служба у справах дітей» знаходиться 18 таких дітей, з них 4 – із числа внутрішньо переміщених осіб. У кошику пасочка, фрукти та ласощі, яких так чекають діти. Сільський голова  Віктор Дронь звернувся із вітальним словом у переддень Світлого Святого Воскресіння до дітей та їхніх опікунів та вручив кожній дитині великодній кошик. Він   побажав усім міцного здоров’я, гарних і щасливих святкувань, а саме основне - МИРУ.

12:46 13.04.2023

Щорічний Всеукраїнський конкурс  «Ластівка міська — птах року 2022»

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Ластівка міська — птах року 2022»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічний Всеукраїнський конкурс «Ластівка міська — птах року 2022». У Всеукраїнському конкурсі «Ластівка міська — птах року 2022» активно включилися заклади позашкільної та загальної середньої освіти Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва, серед них і заклади освіти Клішковецької територіальної громади.

14:05 12.04.2023

ВЕЛИКОДНІ КОШИКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ЗБИРАЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ.

Вже за декілька днів, 16 квітня, ми  відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят – Великдень. За традицією перед Великоднем люди облагороджують домівки, печуть паски, фарбують крашанки. З початку війни Клішковецька територіальна громада розділяє це свято із тими, хто боронить незалежність нашої держави – українськими солдатами.

11:13 12.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ щодо отримання допомоги від Червоного Хреста внутрішньо переміщеними особами Клішковецької територіальної громади

11:00, 19 квітня 2023 року у приміщенні  Центру економічного зростання громади (с. Клішківці, вул. Струмінського, 6) буде здійснюватися видача допомога для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території Клішковецької  громади, від Товариства Червоного Хреста України.

10:24 12.04.2023

В рамках програми єРобота стартували грантові програми для ветеранів

Уряд розширює програму єРобота на порталі Дія та запускає три нові грантові програми для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи.

09:38 12.04.2023