Співпраця центру зайнятості з Клішковецькою ОТГ

Сьогодні директор Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  Бринь Андрій Михайлович та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Лаврентьєвою Іною Григорівною з робочим візитом відвідали Клішковецьку ОТГ. Під час візиту відбулася зустріч з головою Клішковецької об'єднаної територіальної громади Василем Матвійовичем Ченківським. У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та ін.

Особливу увагу було приділено одному із дієвих напрямків  активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування.

Як повідомила І.Г.Лаврентьєва, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Хотинського районного центру зайнятості, голова громади та керівники центрів зайнятості у форматі активного спілкування  говорили про перспективи реалізації соціально-економічного розвитку громади, окреслили шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.