13-а сесія УІІ скликання 11.10.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.
  2. Про пропозицію Санковецької сільської ради про добровільне об»єднання з Клішковецькою об»єднанню територіальною громадою.
  3. Про затвердження Положення про фінансовий відділ Клішковецької сільської ради.
  4. Про затвердження положення про відділ з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Клішковецької сільської ради.
  5. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.Кліща, 79 к.
  6. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.Кліща, 79е.
  7. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул. Кліща,79о.
  8. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.40-річчя Перемоги, 73.
  9. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  10. Про затвердження Статуту Клішковецької гімназії в новій редакції.
  11. Про затвердження Статуту Клішковецького Будинку культурив новій редакції.
  12. Про внесення змін до Статуту Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  13. Про затвердження Статуту Млинківського сільського клубу в новій редакції.
  14. Про затвердження Статуту Клішковецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня» в новій редакції.
  15. Про зміну засновника Полянської сільської виборчої комісії Хотинського району Чернівецької області.
  16. Про зміну засновника та внесення змін до Статуту Полянського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
  17. Про затвердження Статуту Млинківської загальноосвітньої школи І ступеня в новій редакції.
  18. Про зміну засновника клубу села Поляна та затвердження Статуту клубу села Поляна в новій редакції.
  19. Про затвердження Положення про резервний фонд сільського бюджету.