A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клішковецька сільська об'єднана територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Фінансовий відділ Клішковецької сільської ради

  • Відділ утворено для здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, ефективного використання її фінансових ресурсів.
  • Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Баштанської міської ради. Складання проекту бюджету міської ради і забезпечення його виконання відповідно до вимог бюджетного законодавства. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.
  • Здійснення у встановленому законом порядку фінансування видатків з міського бюджету.
  • Здійснення відповідно до законодавства контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до міського бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.
  • Організовує роботу щодо складання проекту бюджету міської ради і забезпечує його виконання згідно з вимогами бюджетного законодавства.
  • Здійснює аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, щодо відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів. Подає на розгляд виконавчого комітету та ради проект бюджету міської ради.
  • Складає розпис доходів і видатків місцевого бюджету, забезпечує фінансування заходів, передбачених місцевим бюджетом у встановленому порядку готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень.

Рішення про створення фінансового відділу Клішковецької сільської ради

Положення про фінансовий відділ Клішковецької сільської ради

Структура фінансового відділу Клішковецької сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь