ШУПАРСЬКИЙ МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ

Фото без описуМИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ ШУПАРСЬКИЙ народився 06 березня 1976 року в селі Блищадь. Неповну середню освіту здобув, навчаючись у Ржавинецькій середній школі. Закінчив Заставнівське професійно-технічне училище та здобув професію тракториста. Після закінчення працював в радгоспі Буковинський та Рухотинському лісництві.

Коли ворог у 2014 році прийшов на поріг нашої України, він як справжній патріот став учасником АТО. А у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну він 06 березня 2022 року добровільно вступив до лав Збройних Сил України, щоб захищати її цілісність та незалежність. Був вірним військовому обов'язку до останнього подиху.

Михайло був світлим, добрим, порядним жителем нашої громади. Завжди був принциповим, чесним, наполегливим, мав свою громадську позицію.Він  був надійною опорою для своїх рідних. Був надійним другом і дорожив дружбою. Всього досягав самостійно. Ніколи не відказував у допомозі друзям, сусідам. Завжди серйозний, активний, він був підтримкою для своїх побратимів на передовій.

Переживав за сестру Світлану та брата Віктора, яких він дуже любив. А ще більше його серце переживало за рідну кровинку, за синочка ІЛЛЮ, який  виїхав за кордон. Так хотілося його побачити, почути, обійняти та сказати як сильно його любить, як сумує за ним.

Але життя Михайла обірвалося…

18 жовтня 2023 року Шупарський Михайло Григорович, учасник АТО, сержант, командир інженерно-саперного відділення військової частини А 4568, загинув  під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту  Роботине Запорізької області, захищаючи Україну від російської агресії.

Похоронили його на сільському кладовищі у рідному селі Блищадь.

Вічна слава і шана Герою Михайлу і вічна йому пам’ять!