66-а сесія УІІ скликання від 05.06.2020 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об»єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про спільне звернення від усіх ОТГ Хотинщини на захист Хотинського району із центром у Хотині.

3. Про внесення змін до фінансового плану КНП Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

4. Про виконання фінансового плану КНП «Клішковецький центр ПМСД» за І квартал 2020 року.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

6. Про затвердження посадового складу Центру надання адміністративних послуг у Клішковецькій сільській раді, як постійно діючого робочого органу.

7. Про прийняття на баланс сільської ради основних засобів та інших матеріальних цінностей.

8. Про передачу з балансу Клішковецької сільської ради основних засобів СОК «Клішковецькі аграрії».

9. Про розгляд депутатського звернення щодо обмеження швидкості автомобільного транспорту по вулиці 40-річчя Перемоги в с.Клішківці.

10. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

13. Про припинення права користування земельною ділянкою.

14. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

15. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.

16. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

17. Про надання згоди на розміщення об»єкту сфери послуг ПП Карвацькій Іванні Іванівні.

18. Про виконання сільського бюджету Клішковецької сільської об»єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року.

19. Про преміювання секретаря сільської ради за підсумками роботи у квітні, травні 2020 року.