46- а сесія сільської ради УІІ скликання 18.12.2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  2. Про затвердження переліку об’єктів і заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
  3. Про Програму відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Клішковецькою сільською об’єднаною територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2019-2021 роки.
  4. Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
  5. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  6. Про загальну чисельність апарату сільської ради та її виконавчих органів і витрат на їх утримання та штатні розписи місцевої пожежної охорони і комунальних установ Клішковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.