Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Клішковецькі аграрії"

У Клішковецькій територіальній громаді створено сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Клішковецькі аграрії» у рамках ініціативи «Мери за економічне зростання» що реалізується  через Асоціацію «Агенція розвитку громад».

СОК «Клішковецькі аграрії» створений його засновниками на добровільних засадах відповідно до Цивільного кодексу України, законів України “Про кооперацію”, “Про сільськогосподарську кооперацію” та на підставі рішення установчих зборів (протокол №1  від 17.01.2019 року) та зареєстрований 25 січня 2019 року, державний реєстраційний номер – 10371020000001117.

Кооператив утворився шляхом об’єднання юридичних та фізичних осіб-виробників сільськогосподарської  продукції для організації обслуговування , спрямованого на зменшення витрат та збільшення  доходів членів цього кооперативу під час провадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їхніх економічних інтересів.

Предметом діяльності Кооперативу є надання своїм членам комплексу послуг

- технологічних, транспортних, з обробітку ґрунту, догляду за сільськогосподарськими культурами, меліоративних, ремонтних, будівельних та еколого-відновних робіт;

заготівлі, сортування, висушування,  фасування, пакування, транспортування та збут сільськогосподарської продукції;

- переробки сільськогосподарської продукції та природних ресурсів, що належать членам Кооперативу, реалізація продуктів переробки;

- за дорученням членів Кооперативу реалізації вирощуваної сільськогосподарської продукції, основою для вирощування якої є сировина членів Кооперативу;

- оптової закупівлі і поставки членам Кооперативу технічних засобів виробництва, нафтопродуктів, обладнання, запасних частин та інших товарів, необхідних для ведення їх діяльності;

- тестування і контролю якості продукції, що закуповується Кооперативом і його членами;

- поставки продукції, плодів та інших матеріалів;

- надання транспортно-експедиційних послуг під час перевезень вантажів, що належать членам Кооперативу;

- виконання різних видів сільськогосподарських робіт;

- фінансово-інвестиційної діяльності;

- проведення маркетингових досліджень та вивчення кон'юнктури ринку з різноманітних напрямів комерційної та виробничої діяльності;

Усі види діяльності, які згідно із законодавством України потребують спеціальних дозволів чи ліцензій, здійснюються Кооперативом лише після їх отримання.

СОК «Клішковецькі аграрії» створений, як неприбуткова організація та має рахунок в АТ КБ «Приватбанк».

Юридична адреса : 60014, вул..Головна 66 с.Клішківці Хотинського району, Чернівецької області.

Кооператив діє на території Клішковецької об’єднаної територіальної громади.

Кількість домогосподарств, які входять до кооперативу 22 . В обробітку домогосподарств-членів СОК перебуває більше 100 га землі.

Керівництво кооперативу складається з голови кооперативу  - Сторцун Ніна Дмитрівна та членів кооперативу Скрипник М.М., Григораш В.Д., Руснак І.І., Гайсан А.І., бухгалтера – Гановської Г.П..

Кооператив створено для виконання таких видів діяльності:

• Допоміжна діяльність в рослинництві;
  • Переробка сільськогосподарської продукції та природних ресурсів, реалізація продуктів переробки;
  • Оптові закупівлі і поставки технічних засобів.

Кооператив СОК «Клішковецькі аграрії» створений  за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання".

#Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання

#M4EG #РізніГромадиСпільніРішенняФото без опису