36-а сесія УІІ скликання 19.04.2018 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік
  2. Про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року
  3. Про передачу основних засобів Клішковецькому Центру ПМСД
  4. Про Положення про стипендію імені Леоніда Каденюка дл заохочення талановитих і обдарованих учнів закладів освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади.
  5. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  6. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  7. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
  8. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  9. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у березні 2018 року.
  10. Про дефектні акти.
  11. Про договори укладені сільським головою від імені сільської ради
  12. Про зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва вбиральні на стадіоні с.Клішківці.
  13. Про Положення про нагородження премією обдарованих учнів закладів освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади
  14. https://rada.info/upload/users_files/04416832/82427ce26f8348b95f060a21ce701928.docx