35-а сесія УІІ скликання 22.03.2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про  внесення змін до рішення 31-сесії Клішковецької сільської ради VІІ скликання від 20.12.2017 №356/31/2017 «Про  сільський бюджет на 2018рік.

2. Про створення Методичної сервісної служби, як системи управління науково-методичною роботою освітніх установ Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.

3. Про внесення змін до рішення 10-сесії сільської ради УІІ скликання від 23.08.2016 року №136/10/2016 «Про оренду об’єктів комунальної власності Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади»

4. Про оренду комунального майна Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади

5. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

7. Про припинення права користування земельною ділянкою.

8. Про преміювання  сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у лютому 2018 року.

9. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

10. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки для експлуатації та догляду за водними об’єктами

11. Про проектно-кошторисну документацію

12. Про внесення змін до штатного розпису Клішковецького Центру ПМСД.