29-а сесія УІІ скликання 05.12.2017 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік
  2. Про затвердження в новій редакції сільської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2018 рік
  3. Про затвердження Програми благоустрою Клішковецької сільської ради на 2018 рік
  4. Про проектно-кошторисну документацію
  5. Про оренду автомобіля для послуг сільської ради
  6. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  7. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів.
  8. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  9. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.
  10. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.
  11. Про реорганізацію Полянської АЗПСМ, як юридичної особи шляхом приєднання до Клішковецького ЦПМСД.
  12. Про схвалення проекту рішення Клішковецької сільської ради «Про добровільне приєднання Санковецької територіальної громади до Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади.