Дата: від до Скинути

Уряд врегулював питання призначення допомоги при народженні дитини батькам, які через війну виїхали за кордон

Відтепер батьки, у яких з’явився малюк під час  їхнього тимчасового перебування за межами України, можуть  дистанційно  подати документи на призначення допомоги при народженні дитини.

11:10 25.04.2023

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Дністровського району виникло 60 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 14 людей. За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

10:05 25.04.2023

Мистецький захід «Кошик єднання»

21 квітня 2023 року на базі КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» проведено обласний мистецький захід «Кошик єднання» з метою відродження українських народних традицій писанкарства, підвищення національного самоусвідомлення і самоутвердження, формування та збереження української національної ідентичності у дітей та молоді, у якому взяли участь Клішковецька,  Кіцманська, Красноїльська, Недобоївська, Неполоковецька, Ванчиковецька, Мамаївської, Брусницької, Сокирянської, Лівинецької, Кострижівська, Кельменецька, Боянська, Чернівецька, Новоселицька, Чагоської, Вижницька, Тарашанська, Горішньошеровецька, Путильська, Веренчанська, Топорівська територіальні громади.

15:07 21.04.2023

20 КВІТНЯ - ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ВОЛОНТЕРАМ!

Щороку у цей день,  20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі,  які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди. Волонтерський рух виник століття тому, коли французька молодь організувала добровільне відновлення зруйнованих ферм під час Першої світової війни.  У наші дні волонтери активно допомагають Україні та Збройним Силам України. 421-й день з відкритою збройною агресією рф борються не лише військові, а й цивільні благодійники, які служать надійним тилом українській армії та мирному населенню,  роблять все можливе, аби прискорити нашу спільну Перемогу над рашистським загарбником.

17:13 20.04.2023

Міжнародний екологічний конкурс «Душа села»

Відбувся обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села», на який було представлено понад 80 робіт учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Чернівецької області, серед них 5 робіт учнів закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади.

15:01 20.04.2023

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ НА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА

Житель села Рухотин Клішковецької територіальної громади ПОКЛИТАР ІВАН, водій-механік спеціального окремого батальйону «Обфор» разом зі своїми побратимами в даний час на передовій в районі Бахмута (м.Дружківка), де йдуть важкі бої, виконує свій військовий обов’язок.

10:18 18.04.2023

Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світлий Великдень – світлий рік»-2023

Упродовж квітня тривав Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світлий Великдень – світлий рік», мета якого - сприяти творчому розвитку дітей, заохотити юних митців поділитися зі світом своїм баченням Великодня в Україні у 2023 році, залучити їх до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва.

12:42 17.04.2023

З світлим святом Воскресіння Христового!

Шановна громадо! Своє привітання з Великоднем хочеться розпочати з головного – побажати якнайшвидшої перемоги та миру всім нам і нашій Україні. Великдень символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою. Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла. Ми доземно вклоняємося перед нашими захисниками за їхній подвиг. Вдячні за мужність, незламність та міць, які вони проявляють щодня, щохвилини, наближаючи День перемоги. Нехай Господь Бог береже їх та пошле їм міцного здоров’я!

11:51 16.04.2023