ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Місце знаходження:

село Клішківці вул. Головна,66  Дністровський район Чернівецька область

Контактні телефони: моб.тел. -

Адреса електронної пошти :

Час роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятниця з 8.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КЛІШКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕЛІК ШТАТНИХ ПОСАД

ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

КЛІШКОВЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Пор. №

Найменування посад та структурних підрозділів

ПІБ, день народження

Номер телефону

1.

Начальник відділу

вакансія

Головний спеціаліст

Кльофа Вікторія Михайлівна

Головний спеціаліст

Пінтя Ангеліна Василівна

Основними завданнями відділу є:

2.1. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення,  організації надання соціальних послуг, особам які їх потребують.

2.2. Аналіз стану соціального захисту населення, прогнозування розвитку, удосконалення відповідних комунальних закладів згідно з потребами громадян, розробка та організація програм розвитку соціального захисту населення на території Клішковецької територіальної громади.

2.3. Визначення та реалізація соціальних потреб громади, створення умов для  здійснення заходів соціальної підтримки вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та сприянню в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання/перебування.

2.4. Запровадження та надання гарантій соціального захисту та соціальної підтримки мешканців громади.

2.5. Контроль  за дотриманням законодавства в галузі  соціального захисту населення  відповідними комунальними закладами, розташованими на території Клішковецької територіальної громади.

2.6. Участь у організації  фінансового забезпечення відповідних комунальних установ та зміцненні їх  матеріальної  бази,  координація  їх  діяльності;

2.7. Забезпечення  соціального   захисту,  захисту прав громадян у відповідних комунальних установах