Наші освітяни взяли участь у ХХХІ щорічній конференції ВГУ «Волинь 2023»

Дата: 09.10.2023 14:20

Наші освітяни ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Надія Боднар, Людмила Музика і Світлана Войт взяли участь у ХХХІ щорічній конференції ВГУ «Волинь 2023», яка відбулася 02-06 жовтня 2023 року. Тема конференції: «Стратегія проведення реформи системи освіти України в умовах воєнного стану та входження у європейський освітній простір». Конференція об'єднала 92 учасників з 16 областей України, які мали можливість познайомитися з роботою кращих закладів освіти Волині, закладів позашкілля, інституту післядипломної освіти міста Луцька; доторкнулися до історії, відвідавши замок Люберта, урочище Вовчка, музей Лесі Українки , урочище Нечимне.

Справила неймовірне враження екскурсія по Шацьких озерах, особливо -- озеро Світязь .

Результатом стали набуті знання , отриманий досвід, позитивні емоції від спілкування з колегами та сертифікати підвищення кваліфікації.

Наші освітяни вдячні президенту ВГУ Ярослава Турянському, віце -презтденту Тетяні Жорницькій, колегам - Волинянам за таку цінну та змістовну зустріч. А найбільше вдячні ЗСУ за можливість взяти участь в конференції.