23-я сесія УІІ скликання 22.06.2017 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

2. Про припинення права користування земельною ділянкою.

3. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

4. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів.

5. Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у червні 2017 року.

6. Про місцеві податки і збори на 2018 рік

7. Про делегування власних повноважень.

8. Про затвердження технічної документації та передачу у комунальну власність земельних ділянок для обслуговування комунальних установ.

9. Про найменування новоутвореного провулку.

10. про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.

11. Про виділення приміщень в Клішковецькій гімназії для розміщення навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня».

12. Про проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту фасадів музичної школи та старого корпусу ЗОШ І-ІІІ ступенів села Клішківці.

13. Про нагородження учнів по Програмі «Обдарована молодь» на 2017-2020 роки.