КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Керівник   – Коваль Алла Степанівна

Місце знаходження:

село Клішківці вул. Головна,66  Дністровський район Чернівецька область

Контактні телефони: моб.тел. - 0501565591

Адреса електронної пошти :  osvita_klishkivtsi_tg@ukr.net

Час роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятниця з 8.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕЛІК ШТАТНИХ ПОСАД

відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму

і соціального захисту населення

КЛІШКОВЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Пор. №

Найменування посад та структурних підрозділів

ПІБ, день народження

Номер телефону

Коваль Алла Степанівна

Головний спеціаліст

Боярин Настасія Михайлівна

Головний спеціаліст

Бобик Людмила Семенівна

Спеціаліст

Пінтя Ангеліна Василівна

Спеціаліст

Вакансія

Основними завданнями відділу є:

1. Реалізація державної політики у галузі освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту населення,  охорони культурної спадщини, а також у сфері міжнародних відносин, релігії та захисту національних меншин  на території Клішковецької сільської територіальної громади.

2. Аналіз стану освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту населення, прогнозування розвитку, удосконалення мережі відповідних комунальних закладів згідно з потребами громадян, розробка та організація програм розвитку відповідних галузь на території Клішковецької сільської територіальної громади

3. Створення умов для  здобуття  громадянами  дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти,  для розвитку культурного та туристичного простору, молоді та спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади, для здійснення заходів соціальної підтримки малозабезпечених верств населення щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та сприяє в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування.

4. Контроль  за дотриманням законодавства в галузі  освіти, молоді та спорту, культури, туризму та соціального захисту населення   відповідними комунальними закладами, розташованими на території Клішковецької сільської територіальної громади;

5. Участь у організації  фінансового забезпечення відповідних комунальних установ та зміцненні їх  матеріальної  бази,  координація  їх  діяльності;

6. Проведення  атестації  загальноосвітніх,  дошкільних  та позашкільних навчальних комунальних закладів, оприлюднення  результатів атестації;

7. Сприяння  проведенню  експериментальної  та інноваційної діяльності       у відповідних  комунальних установах;

8. Забезпечення  соціального   захисту,   охорони   життя, здоров'я  та  захисту прав громадян у відповідних комунальних установах;

9. Забезпечення  розвиток напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для зайняття фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців Клішковецької  сільської територіальної громади.

10. Створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінного населення, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесел.

11. Здійснення міжнародного співробітництва.

Положення про відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту населення.