ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Контактні телефони: моб.тел. -

Адреса електронної пошти :  osvita_klishkivtsi_tg@ukr.net

Час роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятниця з 8.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕЛІК ШТАТНИХ ПОСАД

Шульженко Тетяна Дмитрівна

Вакансія

Тирон Маряна Віталіївна

Основними завданнями відділу є:

1. Реалізація державної політики у галузі освіти, молоді та спорту, культури, туризму,  охорони культурної спадщини, а також у сфері міжнародних відносин, релігії та захисту національних меншин  на території Клішковецької територіальної громади.

2. Аналіз стану освіти, молоді та спорту, культури, туризму, прогнозування розвитку, удосконалення мережі відповідних комунальних закладів згідно з потребами громадян, розробка та організація програм розвитку відповідних галузь на території Клішковецької територіальної громади.

3. Створення умов для  здобуття  громадянами  дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти,  для розвитку культурного та туристичного простору, молоді та спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.

4. Контроль  за дотриманням законодавства в галузі  освіти, молоді та спорту, культури, туризму відповідними комунальними закладами, розташованими на території Клішковецької територіальної громади.

5. Участь у організації  фінансового забезпечення відповідних комунальних установ та зміцненні їх  матеріальної  бази,  координація  їх  діяльності.

6. Проведення  атестації  загальноосвітніх,  дошкільних  та позашкільних навчальних комунальних закладів, оприлюднення  результатів атестації.

7. Сприяння  проведенню  експериментальної  та інноваційної діяльності у відповідних  комунальних установах.

8. Забезпечення розвитку напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для зайняття фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців Клішковецької  територіальної громади.

9. Створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінного населення, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесел.

10. Здійснення міжнародного співробітництва.

Положення про відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму

Положення про централізовану бухгалтерію відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Клішковецької сільської ради.