9-а сесія УІІ скликання 14.07.2016 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2016 року.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.
  3. Про місцеві податки і збори на 2017 рік.
  4. Про пропозицію Рухотинської сільської ради про добровільне об»єднання з Клішковецькою об»єднанню територіальною громадою.
  5. Про затвердження проектів, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету на розвиток інфраструктури Клішковецької сільської об»єднаної територіальної громади.
  6. Про продаж забудованої земельної ділянки с. Клішківці вул.. Кліща, 79 а.
  7. Про продаж забудованої земельної ділянки в с.Клішківці вул.Кліща, 79п.
  8. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів.
  9. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  10. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  11. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.
  12. Про преміювання сільського голови і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за підсумками роботи у червні 2016 року.
  13. Про проектно-кошторисну документацію.
  14. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою формування земельних ділянок рекреаційного призначення.
  15. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок комунальної власності.
  16. Про внесення змін у складі виконавчого комітету сільської ради.
  17. Про тендерний комітет Клішковецької сільської ради.