З Великоднем!!!

Дорога Клішковецька громадо! Вітаю всіх вас з Великоднем!

10:25 02.05.2021

Базовий тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування

Протягом 14-15 квітня 2021 року у Клішковецькій територіальній громаді відбувався базовий тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування, у роботі якого взяли участь представники закладів загальної освіти, культури та місцевої влади.

19:25 15.04.2021

На Хотинщині стартувала акція«Створюємо ліси разом»

Краса природи рідної Хотинщини розкриває і красу людської праці, народжує бажання зробити свій край ще прекраснішим. Тому лісівники Хотинщини оберігають і примножують лісові багатства, роблять великий внесок у примноження зелених скарбів.

09:51 08.04.2021

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Згідно вищевказаного Порядку з 1 квітня 2021 року виплата допомоги на поховання, суми пенсії недоотримані у зв’язку із смертю пенсіонера будуть здійснюватися виключно через банківські установи, з якими Пенсійним фондом укладено договори на здійснення відповідних операцій (згідно переліку).

13:34 06.04.2021

Базовий онлайн тренінг в рамках комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник у територіальній громаді"

29 березня розпочався наш 4 - денний базовий онлайн тренінг в рамках комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник у територіальній громаді".

21:18 01.04.2021

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою  у населених пунктах Клішковецької територіальної громади розпочато.

Шановні жителі Клішковецької територіальної громади, громадські організації, керівники підприємств всіх форм власності та приватні підприємці!

11:25 01.04.2021