ГОТУЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА НА ПЕРЕДОВУ. ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка у вівторок 30 квітня або у середу 01 травня 2024 року буде відправлятися на передову до хлопців з нашої громади. Це буде ПЕРЕДПАСХАЛЬНА поїздка.

16:41 19.04.2024

Щодо "Єдиної ветеранської лінії"

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики.

15:34 15.04.2024

Відкрито збір коштів на придбання трайлера для наших захисників

Відкривається збір коштів на придбання трайлера для наших захисників Недорубана Петра з села Клішківці та Колісника Віталія з села Рухотин, які в даний час на передовій. Трайлер необхідний для евакуації пошкодженої техніки із гарячих точок до об’єкту проведення ремонту.

11:16 12.04.2024

08 квітня 2024 року Клішковецька громада попрощалася з своїм ГЕРОЄМ, який поклав життя за свободу та незалежність України.

МУЗИКА МАКСИМ ПЕТРОВИЧ народився 12 квітня  1986 року  в  селі Клішківці. З 1993 року по 2000 рік навчався в Клішковецькій гімназії. Потім разом з матір’ю переїхав на постійне місце проживання до міста Київ, де здобув середню освіту  і навчався у  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

16:28 08.04.2024

Мартинюка Олександра Івановича нагороджено “Золотим хрестом”

Жителя села Перебиківці Мартинюка Олександра Івановича, 1970 р.н., нагороджено “Золотим хрестом” від Головнокомандувача Збройних Сил України. Олександр Іванович був призваний до лав Збройних Сил України від початку війни. Міг оформити відстрочку, так як опікується пристарілою хворою матір’ю. Але він, як хоробрий воїн, пішов захищати свою Україну. Багато випробувань прийшлося йому пройти. Останній період він воював на Куп'янському напрямку, де російські війська зосередили десятки тисяч військовослужбовців та сотні одиниць артилерії й бронетехніки. Українським військовим вдавалося відбивати практично щоденні штурми. В одному із боїв Олександр Іванович отримав поранення, лікувався, проходив реабілітацію, і в даний час демобілізований.

16:43 04.04.2024

Збір на боротьбу з ворожими дронами.

Громадський активість Тарас Халавка до війни займався реформуванням місцевого самоврядування, разом з командою допомагав громадам Буковини розвиватися. З квітня 2024 року став на захисті України у рядах Збройних Сил України.

11:21 04.04.2024