A A A K K K
для людей із порушенням зору
КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Чернівецька область, Дністровський район

ВІДДІЛ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ"

Керівник   – Вілянська Лілія Іванівна

Місце знаходження:  

село Клішківці вул. Головна,66  Хотинський район Чернівецька область

Контактні телефони: моб.тел. - 0505414300

Адреса електронної пошти :  slujba_klish@ukr.net

Час роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п'ятниця з 8.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕЛІК ШТАТНИХ ПОСАД

 ВІДДІЛУ

"СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ"

 

Пор. №

 

 

Найменування посад та структурних підрозділів

 

 

ПІБ, день народження

 

Номер телефону

1.

Начальник відділу

Вілянська Лілія Іванівна

0505414300 

2

Головний спеціаліст

Сапогівська Оксана Петрівна

 0952121728

3

Спеціаліст

 

 

 

Основними завданнями Служби є:

1. Реалізація на території Клішковецької сільської ради державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

2. Координація зусиль органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання  дитячій бездоглядності та безпритульності.

3. Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування  над дітьми, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

4. Здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності.

5. Ведення державної статистики щодо дітей.

6.Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів.

7. Надання структурним підрозділам  органів виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання  вчиненню дітьми правопорушень.

8. Улаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під опіку, піклування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, сприяння усиновленню.

9. Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності.

10. Контролює, забезпечує своєчасне внесення, поновлення даних про дітей, відповідає за повноту та достовірність інформації стосовно дітей, що вноситься до Банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей потенційних опікунів, піклувальників, дітей, які опинились у складних життєвих умовах, який ведеться в Єдиній  інформаційно-аналітичній системі «Діти» ( далі-ЄІАС «Діти»)

11. Надає потенційним опікунам, піклувальникам, батькам-вихователям, прийомним батькам інформацію про  дітей, які перебувають на обліку в Службі і видає направлення на відвідування закладів з метою налагодження психологічного контакту з дитиною.

12. Розробляє проєкти рішень з питань соціального захисту дітей, вносить пропозиції щодо проєкту відповідного місцевого бюджету з питань, які віднесені до компетенції Служби.

 

Положення про відділ "Служба усправах дітей"

https://rada.info/upload/users_files/04416832/6f292a68ada1d5d66ad55490b3c6dc74.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь