Мережа "Добре"

На території Клішковецької об’єднаної територіальної громади функціонує мережа "Добре" (ТМ).

До складу мережі «Добре» входить: маркет «Добре», пекарня,ресторан «Де добре», паб «Де добре».

Мережа маркетів займається продажем продуктових та промислових товарів. Представлений великий вибір круп, бакалії, горілчаних виробів, соків, води, консервації, спеції, заморожених продуктів, молочної продукції, рибна продукція та м’ясні вироби, завжди у продажу свіже печиво, цукерки на будь - якого гурмана, є свіжа курятина та періодично м’ясо свине, курка гриль, приготовлена по власному рецепту та вироби своєї кулінарії. Великий вибір хлібобулочних виробів, спечених на власній пекарні. Також присутні свіжі овочі та ексклюзивні подарунки і фрукти. Не забули у нас потурбуватись про малюків, представлений ходовий асортимент дитячого харчування, та також для діабетиків відведена спеціальна поличка.

Щодо асортименту промислових товарів - це все, що необхідно в домі по догляду за собою та за оселею в цілому.

Запрошуємо щодня у наші магазини, де ввічливий та навчений персонал гарно запропонує все, що Вам потрібно.

Додаткові послуги: гриль, виготовлення шашлику, кулінарія, пекарня, свіжа випічка, розливне пиво, квас, помел м’яса на фарш, нарізання хліба, замовлення калачів , хліба, замовлення обрядових калачів, замовлення святкових, весільних тортів власного виробництва.

Адреса : Чернівецька обл.., Хотинський р-н., с.Клішківці, вул.Головна 60

Керівник: Сорочан Іван Омельянович

Офіційний сайт: www.dobre.ua/

Інформацію  підготовлено центром економічного зростання Клішковецької ОТГ в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»