Співпраця із DOBRE

Засідання робочої групи з Місцевого економічного розвитку

Місцевий економічний розвиток (LED) – це компонент програми DOBRE, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій та ін. В рамках роботи по цьому компоненту робочою групою буде розроблено економічний профіль та програму місцевого економічного розвитку, а також буде можливість реалізувати на умовах співфінансування проєкт для покращення місцевого економічного розвитку. Разом з експертами програми - Наталією Стрельбіцькою,  Віталієм Юрківим, програмними спеціалістами Вірою Топіхою та Євгенією Велегурою обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні, ознайомилися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками програми.

14:00:05 01.03.2021

Вступний семінар «Молодіжна робота в ОТГ» за участі представників влади, молоді та громадських активістів в межах програми DOBRE

24 лютого 2021 року у приміщенні Клішковецької сільської ради відбувся вступний семінар «Молодіжна робота в ОТГ» за участі представників влади, молоді та громадських активістів в межах програми DOBRE, який провела консультантка програми з розвитку молодіжної політики Оксана Салівончик.

15:34:03 25.02.2021

Програма Менторства від DOBRE

12 лютого 2021 року, в рамках проєкту USAID DOBRE – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», відбулось ознайомлення з програмою Менторства, провідною ідеєю якої є прискорення адаптації громад 4 когорти до умов налагодження сталих довгострокових зв’язків з громадами 1-3 когорти, забезпечення обміну досвідом на постійній основі, отримання мотивації, підтримки та забезпечення можливості максимального використання всіх ресурсів, як має можливість дати USAID DOBRE. Для досягнення цієї мети громади 4 когорти можуть бути забезпечені ментором з числа громад 1-3 когорт, які досягли найвищих результатів у реалізації програми USAID DOBRE і які будуть самостійно та разом з командою USAID DOBRE надавати громадам 4 когорти додаткові інформаційно-консультаційні послуги і стежити за їх шляхом до вдосконалення протягом року.

10:01:36 15.02.2021

Зустріч у рамках співпраці із DOBRE

21 січня 2021 року Клішковецька ТГ - партнер Програми DOBRE у Чернівецькій області взяла участь у зустрічі-обговоренні процедур підготовки аплікаційних форм (заявок) та процедур звітування для громад Чернівецької області.

12:15:44 21.01.2021