ГОТУЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА НА ПЕРЕДОВУ

Дата: 29.09.2023 10:28

Шановні мешканці Клішковецької громади, проводиться збір ЧЕРГОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, яка у середу 04 ЖОВТНЯ буде  відправлятися на передову до хлопців нашої громади у напрямку  Донецької, Дніпропетровської областей – міста: Павлоград, Покровськ, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лиман.

Наближається свято Покрова Пресвятої Богородиці. Давайте подякуємо нашим захисникам за все і покриємо  їх своєю увагою, домашнім теплом  та шаною.

Потрібні продукти харчування, необхідні речі або кошти на їх придбання, а саме:

вода, кава, чай, сигарети, продукти харчування тривалого зберігання (тушонки, салати), олія та смалець, овочі та фрукти, цукерки, домашня випічка, засоби гігієни, газові балончики, шкарпетки, труси, футболки, фонарики та батарейки, матраци, одіяла, палатки, тощо…

Прохання до всіх родичів наших захисників, волонтери просять номера  телефонів, щоб охопити увагою більше хлопців. Також можна передати посилки рідним і близьким.

Збір усього необхідного проводиться у спортзалі школи Л.Каденюка за адресою: с.Клішківці вул.. Струмінського,2

Збір коштів та інформації про наших захисників проводять:

Непийвода Віктор, тел. 0502305617

Карвацький Руслан, тел.0992868948