БАБЛЕНЮК МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ

Фото без описуМИКОЛА ВІКТОРОВИЧ БАБЛЕНЮК народився 25 травня 2001 року   в  селі Клішківці. Навчався у Клішковецькому ЗЗСО ім. Леоніда Каденюка. Професійну освіту здобув у Хотинському сільськогосподарському технікумі. У 2021 році був призваний на строкову військову службу. Після служби підписав контракт з  Збройними  Силами України і свідомо став на захист України від рашиських загарбників.

Микола був світлою, скромною, порядною людиною. Він любив своє рідне село, своїх односельчан. Був надійною опорою для своїх батьків. Ніколи не відказував у допомозі своїм товаришам. Завжди усміхнений, привітний, ввічливий, він був підтримкою для своїх побратимів.

Дуже любив він свою сім’ю: батька Віктора, маму Мар’яну та сестричку Тетяну, які ніколи не були осторонь чужої біди, приймали участь у волонтерському русі громади.

Всі вони просили у Бога, щоб швидше закінчилася війна, щоб живим і здоровим повернуся їх син, брат…

Але життя молодого хлопця трагічно обірвалося у 22 роки.

12 квітня 2023 року у сім’ю прийшло сповіщення, що син, солдат - БАБЛЕНЮК МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ, стрілець-снайпер взводу охорони, роти охорони, батальйону охорони, військової частини  А 3913  загинув в внаслідок зіткнення з фіксованим об’єктом  на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород в м. Рудки Львівської області.

Поховали його на сільському кладовищі в урочищі НТБ у рідному селі Клішківці.

Ім'я Миколи БАБЛЕНЮКА буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – Героя Захисника!