57-а сесія УІІ скликання 25.09.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 року.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради
  3. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів  і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  4. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.
  5. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок в оренду
  6. Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення
  7.  Про припинення права користування земельною ділянкою.
  8.  Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  9. Про оренду частини ставка розміром 1.27 га , що знаходиться в урочищі «Малинецький яр» для розміщення плавучих рибницьких садків.
  10.  Про дозвіл на розміщення рекламних щитів ПП Сорочану І.О.
  11. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у постійне користування  ДП «Хотинський лісгосп».
  12. Про звільнення від сплати орендної плати ПП МЦ «Меднеан»
  13. Про надання дозволу на розміщення об»єкту сфери послуг ПП Безушко Альоні Дмитрівні.
  14. Про директора Клішковецького інклюзивно-ресурсного центру