КУШНІР ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Фото без описуОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ КУШНІР народився 12 лютого 1975 року в селі Малинці у дружній люблячій сім’ї. У 1981 році пішов до 1 класу Малинецької восьмирічної школи. Середню освіту здобув, навчаючись у Шиловецькій середній школі. Улюбленим предметом Олександра у школі була «українська мова», саме тому завжди розмовляв чистою, без помилок і суржикових засмічень мовою. І для інших ставав прикладом того, як треба любити свою солов’їну. Завжди був принциповим, чесним, наполегливим, мав свою громадську позицію. Був надійним другом і дорожив дружбою. Захоплювався ландшафтним дизайном. Самостійно вивчав іноземні мови. Знав їх шість. Любив спорт, любив читати. Завжди приймав активну участь у громадському житті села. Так як і батько займався столярством. Зо два десятки років тому вони вправно виготовляли дерев’яні вікна та двері, меблі, чимало інших речей на замовлення. Їхні вироби й досі радують своїх власників, а відтепер нагадуватимуть ще й про те, що майстер-різьбяр із золотими руками віддав життя за мир та спокій кожного з нас.

Влітку 2023 року влився до лав Збройних сил України, щоб захищати Україну від рашистів. Був вірним військовому обов'язку до останнього подиху.

Про нього казали, що народився у сорочці, але цього разу дива не сталося....

17 жовтня 2023 року КУШНІР ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ, солдат, водій-електрик відділення управління командира мінометної батареї третього механізованого батальйону військової частини А 4447, загинув від вибухової травми в наслідок військових дій в населеному пункту Роботине Запорізької області, захищаючи Україну від російської агресії.

Поховали його на сільському кладовищі у рідному селі Малинці .

Вічна слава і шана Герою Олександру і вічна йому пам’ять!