59-а сесія УІІ скликання 25.11.2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про внесення змін до Місцевої програми фінансової підтримки  комунального некомерційного підприємства «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

3. Про затвердження місцевої програми фінансової підтримки комунального некомерційного закладу  «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

4. Про внесення змін до Фінансового плану на 2019 рік  комунального некомерційного підприємства «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

5. Про затвердження Фінансового плану на 2020 рік  комунального некомерційного підприємства «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

6. Про передачу основних засобів КНП «Клішковецький ЦПМСД»

7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

8. Про порядок використання шкільних автобусів.

9. Про затвердження технічної документації із  землеустрою.

10. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів

11. Про затвердження проектно-кошторисної документації

12. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради до Дня місцевого самоврядування.

13. Про преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

14. Про дозвіл на виготовлення технічних матеріалів та документів щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та підтвердження розміру земельних ділянок.

15. Про дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі їх у власність громадянам.

16. Про припинення права користування земельною ділянкою.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

18. Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних закладів Клішковецької ОТГ.

19. Про оренду комунального майна Клішковецької сільської об»єднаної територіальної громади.

20. Про об’єкти культурної спадщини місцевого значення сіл Клішківці, Млинки і Поляна.