Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: Організовано довіз  медпрацівників  Клішковецької ОТГ на робочі місця закладів охорони здоров"я міста Чернівці

24 березня відбулося чергове  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Клішковецької сільської ради, на якій розглядалось питання "Про організацію довозу  медпрацівників  Клішковецької ОТГ на робочі місця закладів охорони здоров"я міста Чернівці"

14:46 25.03.2020

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

У цей достатньо складний час вам приходиться переорієнтовувати роботу власного бізнесу, скорочуючи робочий час, працюючи віддалено або взагалі призупиняти роботу.

10:01 23.03.2020

Карантин: податкова служба змінила режим роботи ЦОПів

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що на період карантину режим роботи ЦОПів змінюється: З 10 год. до 16 год. з обідньою перервою та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10 -15 хвилин надають адміністративні послуги ЦОП Чернівецької ДПІ Чернівецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200А, (0372) 54-60-00, 54-56-53, 54-56-58 - cv.dpi2412@tax.gov.ua).

18:06 19.03.2020

У селах на Буковині проводитимуть дезінфекцію - мешканців просять не виходити на вулиці

Дороги та місця скупчення людей дезінфікуватимуть у вечірній час. У селах Чернівецької області від 19 березня, проводитимуть дезінфекцію. Про це під час прямого включення повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. "Мусимо діяти превентивно. Тому у селах, особливо тих, де встановлені карантинні блок-пости (Брусниця, Грозинці, Бочківці та Колінківці, - авт.), де є доцільність, будемо проводити дезінфекцію доріг, зупинок громадського транспорту та інших місць скупчення людей. Ми обов'язково повідомимо всіх мешканців. Проводитимуть такі роботи будуть  у вечірній час. Прохання упродовж 3 і більше годин після проведення дезінфекції залишатися вдома", - заявив Сергій Осачук.

16:35 19.03.2020

На Буковині запрацювали медико-санітарні карантинні пости

Їх облаштували на кордонах області та в місцях, де можуть бути контактні особи з хворими на коронавірус. На кордонах Чернівецької області запрацювали 5 медико-санітарних карантинних постів. Про це під час прямої трансляції розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. "Громадяни пересуваються не лише в межах свого населеного пункту, але й відвідують сусідні, роблячи можливим поширення інфекції на більшу площу. Тому ми запровадили відсьогодні 5 медико-санітарних блок-постів на кордоні Чернівецької області: у Вижниці, поблизу Снятина та Заліщиків, а також в Атаках та в Новодністровську", - повідомляє очільник області.

16:31 19.03.2020

Податкові канікули: скасування ЄСВ для ФОПів і «відстрочки»

Верховна Рада України на засіданні 17 березня 2020 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який вступив в дію з 18 березня 2020р.

11:02 19.03.2020

МОЗ повідомляє: Кількість випадків Covid-19 в Україні залишається на рівні 14.

Кількість випадків Covid-19 в Україні залишається на рівні 14. Про це повідомляє МОЗ у Telegram. "Станом на вечір 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків Covid-19 (Чернівецька область – 10 (1 летальний), Київська область – 3, Житомирська – 1 (летальний)", - йдеться у повідомленні.

10:27 19.03.2020

ДПС Буковини: податкова розпочинає серію відеоуроків про те, як користуватися Е-сервісами

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, для допомоги платникам податків Державна податкова служба розпочинає серію відеоуроків, в яких роз’яснюватиметься як правильно користуватися електронними сервісами.

10:11 19.03.2020

Верховна Рада України прийняла законопроєкт, спрямований на підтримку бізнесу в період проведення заходів із запобігання поширення коронавірусу в Україні

Вчора, Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроект 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

12:32 18.03.2020