Проекту жити!

Дата: 02.02.2022 17:29

Сьогодні 2 лютого до Клішковецької громади завітав менеджер проєкту Голос громади - Буковина Тарас Халавка та експерт проєкту й ментор Клішковецької громади Ihor Babyuk й обговорили стан випуску попередніх видань вісника КлішківціINFO й намітили плани випуску наступних.

Варто відзначити, що у грудні вийшов третій постпроєктний номер й готується до друку видання за січень.

Також разом із заступником сільського голови Анатолієм Сапогівським, секретарем ради Надією Мельник та відповідальною за випуск "КлішківціINFO" Оленою Кирилюк визначили канали комунікації, якими будуть поширюватись вісники, й визначились із темами, які будуть цікавими всім мешканцям громади.

І насамкінець обговорили формат заходу згуртування у громаді. Його у Клішковецькій громаді планують провести на весні.

Нагадаємо, Клішковецька ТГ бере участь у Програма DOBRE. Український Народний Дім у Чернівцях є регіональним партнером Програми USAID DOBRE у Чернівецькій області та виконавцем проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це шестирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). DOBRE працює для надання допомоги територіальним громадам (ТГ) в Україні, щоб долати виклики та використовувати можливості, які дає децентралізація, через поліпшення місцевого самоврядування і підвищення рівня залучення громадян до вироблення положень та прийняття рішень. Галузі технічної підтримки ураховують: стратегічне планування; управління фінансами; надання публічних послуг; місцевий економічний розвиток; гендерно орієнтовані та молодіжні політики. DOBRE також працює над посиленням взаємозв’язків та співпраці серед ТГ. Партнерами Global Communities у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; та Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE співпрацює із 100 громадами у 10 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій.