Українцям повідомили, які медичні послуги будуть безоплатними

Послуги спеціалізованої медичної допомоги з наступного року українці отримуватимуть безплатно лише за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у пацієнта підписана декларація, або лікуючого лікаря, але є винятки.

11:28 12.11.2019

Скасування трудових книжок: як українці зможуть довести свій робочий стаж. ВАРТО ЗНАТИ

Кабінет міністрів готується скасувати паперові трудові книжки, замінивши їх цифровими аналогами. В електронних реєстрах, крім інформації про трудовий стаж, стануть вказувати, наприклад, дані про громадянство, кількість поїздок за кордон і всіх родичів. Експерти вважають, що ініціативу влади потрібно відпрацювати у пілотному проекті, перш ніж реалізовувати її по всій країні. Детальніше – у матеріалі РБК-Україна.

11:21 12.11.2019

9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

11:13 07.11.2019

3-є місце на обласному турнірі юних істориків виборола в запеклій інтелектуальній боротьбі команда Клішковецької ОТГ. Керівник команди - Ротар Марія Миколаївна. Капітан - Богачик Валерія. У складі команди: Богачик Валерія, Сандуляк Христина (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка), Митрофанюк Крістіна (Клішковецька гімназія), Зазуляк Іванна, Ротар Вікторія (Полянський НВК). Переможців готували вчителі історії: Ротар Марія Миколаївна, Ротар Наталія Григорівна, Попова Марія Миколаївна, Балахтар Юлія Сергіївна.

10:22 01.11.2019

28 жовтня шкільний музей Клішковецького ОЗО "Буковина - край космічний"  відвідали гості з Мамаївської ОТГ.

28 жовтня шкільний музей Клішковецького ОЗО "Буковина - край космічний" відвідали гості з Мамаївської ОТГ.

28 жовтня шкільний музей "Буковина - край космічний" відвілала делегація школярів, батьків, вчителів Лужанського ОЗО Мамаївської ОТГ. Екскурсію для гостей провела керівник музею Мельничук Наталія Володимирівна. Діти гарно обізнані з біографією Героя України, виконували навчальні проекти, присвячені життєвому і професійному шляху Леоніда Каденюка.

12:47 31.10.2019

Вокальний гурток Клішковецького БК "Веселі нотки" підкорював Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «ART WEEKEND FEST”

Щиро вітаємо наших артистів, вихованців Клішковецького БК вокального гуртка «Веселі нотки» та вихованку вокальної студії «Драйв» м.Чернівці із перемогами на конкурсі ART WEEKEND FEST, який відбувся 27.10.2019 року в ТРГК «Сонячній Долині».

10:17 29.10.2019

ПОНАД 38,4 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ЗАБОРГУВАЛИ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ ВЛАСНИКИ РУХОМОГО ТА НЕРУХОМОГО МАЙНА

Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.  Оскільки, 29 серпня 2019 рік – був останній день сплати податку на майно, складовими якого є земельний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортний податок, а деякі громадяни зволікають зі сплатою визначених податкових зобов’язань.

16:58 24.10.2019

Школярі учнівського лісництва долучилися до збору лісового насіння

Розпочався сезон заготівлі жолудів. Тонни стиглого насіння дуба збирають, просушують і висаджують у підготовлений ґрунт. Вже за рік плоди проростуть, а саджанці - висадять у лісі.   У   діброві все рясно встелене жолудями. Вони скрізь: під листям, на пеньках, поміж стежок. Збирати плоди дуба починають із настанням перших холодів - саме тоді дерево скидає насіння. "Попадаються і шапочки від дуба - вони непридатні. Пошкоджені шкідниками, сухий жолудь. Це насіння відразу відкидається і не береться його з лісу. Я би отакі жолуді відніс до 1 та 2 класу придатності", - показує Дмитро Мельник, керівник учнівського лісництва.

16:16 24.10.2019