Дистанційну форму навчання продовжено до 11 лютого 2022 року

Дата: 04.02.2022 18:39

Продовжено дистанційну форму навчання у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  Клішковецької територіальної громади до 11 лютого 2022 року у зв’язку з епідемічною ситуацією у Чернівецькій області та протокольного рішення позачергового засідання Чернівецької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 лютого 2022 року № 2 «Про розвиток епідемічної ситуації на території Чернівецької області, зумовленої гострою респіраторною хворобою СОУГО-19 спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2» та наказу Департаменту освіти та науки Чернівецької облдержадміністрації від 03.02.2022 №38.

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту А.КОВАЛЬ   https://rada.info/upload/users_files/04416832/198eaeef779f2da68c326296c8838a64.docx