КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Робоча зустріч з напрацювання дорожньої карти

Дата: 07.02.2022 16:04

7 лютого 2022 року за підтримки програми DOBRE USAID ГО "Український Народний Дім у Чернівцях" провів робочу зустріч з напрацювання Дорожньої карти з використання механізмів залучення громадян у Клішковецькій теритоіральній громаді. Фасилітаторкою зустрічі виступила Альона Матвійчук, Український Народний Дім представляли Тарас Халавка та Ігор Баб'юк.

У обговоренні прийняли участь представники Малинецького, Шиловецького, Санковецького  та Рухотинського старостатів, працівники та депутати Клішковецької сільської ради, члени Молодіжної ради. Розглянули плюси та мінуси прийнятих механізмів та обговорили вже працюючі у громаді.

Зустріч з громадою проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

ГО "Український Народний Дім у Чернівцях" є регіональним партнером Програми DOBRE USAID у Чернівецькій області.

Клішковецька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.