Дата: від до Скинути

Отримано нові меблі для Клішковецького ЦНАПу  за допомогою Програми «U-LEAD з Європою»

19 грудня 2020 року на День Святого Миколая в Клішковецькій територіальній громаді  завезено та встановлено новенькі меблі, облаштовано робочі місця працівників ЦНАПу. Облаштування ЦНАПу відбувається завдяки Програми «U-LEAD з Європою»

15:34 20.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати сільської  ради, працівники органів місцевого самоврядвання Клішковецької сільської територіальної громади!

15:54 07.12.2020

Нагородили тих, хто віддає серце дітям

З нагоди дня працівника освіти у Клішковецькій сільській раді привітали працівників закладів загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру та позашкільної освіти (Клішковецька музична школа, філія Хотинської ДЮСШ).

19:08 02.10.2020

До уваги КЛІШКІВЧАН!

Хотинська дільниця Новоселицького відділення АТ "Чернівцігаз"повідомляє, що у звязку  проведенням робіт по випробуваннях газопроводів з 9.00 годин 29.09.2020 р. до 20.00 год 01.10.2020 року не буде газопостачання в с.Клішківці газопостачання буде припинятись та відновлюватись повулично для зменшення незручностей для абонентів.

13:56 28.09.2020

Проведено огляд навчальних закладів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Клішковецької сільської ради №61/08-2020, з метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах загальної середньої освіти Клішковецької ОТГ та Клішковецькій музичній школі відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до нового навчального року під час адаптивного карантину, 25 серпня 2020 року проведено огляд закладів освіти.

10:19 27.08.2020