З святом!

Клішковецька сільська рада щиросердно вітає громаду з великим національним святом — Днем Незалежності України! Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

09:17 24.08.2020

Актуальні питання охорони здоров'я та безпеки, пов'язані з COVID-19

22 липня Кабінет Міністрів України (КМУ) прийняв Постанову № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», якою продовжено карантин до 31 серпня та запроваджено оновлені правила карантину та протиепідемічних заходів, що набувають чинності з 1 серпня. Постанова визначає загальні карантинні обмеження, що діють на території всієї України.

16:39 10.08.2020

Інспектор праці Клішковецької об'єднаної територіальної громади інформує

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 09.06.2020 № Д-189/1 /4.4.1-20 інспектор праці Клішковецької об’єднаної територіальної громади повідомляє, що з червня 2020 року    будуть проводитися перевірки роботодавців  про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

13:51 25.06.2020

Увага! Змінюється графік роботи пенсійної служби краю на період дії карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, територіальні органи Пенсійного фонду України

13:40 25.06.2020

Допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати фізичні особи-підприємці

Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можутьотримати фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

12:00 12.06.2020

Міжнародний благодійний фонд «Карітас Україна» входить в одну з найбільших мереж благодійних організацій у світі та Європі.     За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» міжнародний благодійний фонд “Карітас України” розпочав новий проект «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

14:44 11.06.2020

До уваги призовників, військовозобов’язаних,  резервістів.

До уваги призовників, військовозобов’язаних, резервістів.

Військово-облікове бюро Клішковецької ОТГ доводить до  відома допризовників, військовозобов’язаних, резервістів громади, що 27.05.2020 року Президентом України поданий до Верховної Ради  України, як невідкладний, Проект Закону України №3553 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку». Згідно Проекту  суттєво зросте адміністративна та кримінальна відповідальність призовників та військовозобов’язаних, а також резервістів першої черги за порушення відповідного законодавства.

15:06 09.06.2020

Клішковецький центр ПМСД дякує

Клішковецький центр ПМСД дякує всім, хто приєднався до забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, а також за те, що придбали кисневий концентратор та кварцові лампи для обробки приміщень. До збору коштів долучилися підприємці Клішковецького ОТГ, які зібрали майже 60 000 грн.

14:38 14.05.2020