Дата: від до Скинути

Маєте право власності або право користування земельною ділянкою - сплатіть податок

До уваги фізичних осіб: що необхідно знати про плату за землю. У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області акцентують, земельний податок – це обов’язковий платіж, який справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), та постійних землекористувачів (п.п. 14.1.72 ст. 14 ПКУ). Об’єктами оподаткування земельним податком є: земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні; земельні частки (паї), що знаходяться у власності; земельна ділянка, надана в оренду (п. 270.1, п. 288.3 ПКУ).

17:57 26.03.2021

Проведення опитування громадської думки в територіальних громадах для цілей Програми DOBRE

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, які є партнерами Програми, в тому числі і у Клішковецькій територіальній громаді.

14:34 22.03.2021

КНП «Клішковецький центр ПМСД» повідомляє

КНП «Клішковецький центр ПМСД» повідомляє, що з 01.02.2021 року відбулося доповнення місця провадження медичної  діяльності та зміна   структури центру  шляхом передачі структурних підрозділів Хотинського ЦПМСД в зв’язку з розширенням Клішковецької громади згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 729-р «Про визначення адміністративних центрів  та затвердження територій територіальних громад Чернівецької області», на підставі рішення  № 4-ї сесії VIII скликання  Клішковецької сільської ради №106/04/2021 від  21.01.2021 та рішення 5-ї сесії VII скликання Хотинської міської ради № 44/5/21  від 26.01.2021 р., а саме:

10:56 16.03.2021

УВАГА! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та наказом Міністерства соціальної політики України від 12 лютого 2021 року № 79 «Про упровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» передбачено, що з 1 березня 2021 року заяви на призначення державних допомог з необхідними документами приймаються виключно з формуванням електронної справи.

14:25 10.03.2021

З святом 8 Березня!

Любі жінки! Вітаю вас з 8 березня! Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає.

17:04 05.03.2021

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ ЗІ СПЛАТИ ПОДАТКУ ЗА ЗЕМЛЮ НЕОБХІДНО ВЧАСНО ПОДАТИ ЗАЯВУ

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка поінформувала землевласників про порядок отримання пільг зі сплати земельного податку. У своєму коментарі посадовиця наголосила, що дане питання важливе, оскільки відповідно до статті 287 Податкового кодексу, податківці уже розпочали облік платників земельного податку який має завершитися 30 квітня 2021 року.

12:41 05.03.2021

"Сплячі" ФОПи мають змогу подати заяву на списання ЄСВ –до 1 березня 2021 року

15:42 24.02.2021

До дня народження  нашого дорогого земляка - першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка

До дня народження нашого дорогого земляка - першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка

28 січня 2021 року в с.Клішківці на протязі дня відбудеться покладання квітів біля пам"ятника ЛЕОНІДУ КАДЕНЮКУ  в день його народження. ЗГАДАЙМО РЯДКИ ІСТОРІЇ.  "28 січня 1951 року в селі Клішківці Хотинського району Чернівецької області в сім’ї вчителів Ніни Андріївни та Костянтина Микитовича Каденюків народилось двійко хлопчиків, яких назвали Леонідом та Сергієм.

18:39 27.01.2021