ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей - коронавірусом 2019-пСоV, виконавчий комітет Клішковецької сільської ради повідомляє про призупинення на період  з 06 березня до 22 березня включно освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організувати дистанційне навчання з учнями.

18:17 06.03.2020

У с.Поляна відбувся захід у формі «живої бібліотеки» на тему: «Підсумки роботи Клішковецької ОТГ за 2019 рік та перспективи розвитку на 2020 рік».

05 березня 2020 року громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» спільно з Клішковецькою публічною бібліотекою проведено в с.Поляна захід у формі «живої бібліотеки» на тему: «Підсумки роботи Клішковецької ОТГ за 2019 рік та перспективи розвитку на 2020 рік». Захід проведено в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

14:26 06.03.2020

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади "Клішковецька гімназія"

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клішковецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 55-ої сесії Клішковецької сільської ради УІІ скликання від 19.07.2019 року №627/55/2019   26.02.2020 року було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Клішковецької гімназії.  Бажання взяти участь у конкурсі виявила  Боднар Надія Сергіївна, яка працювала на даній посаді згідно строкового трудового договору (контракту) до 02.03.2020 року.

18:52 03.03.2020

Перший захід у формі «живої бібліотеки» на тему: «Підсумки роботи Клішковецької ОТГ за 2019 рік»:  розпочато реалізацію четвертого етапу проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Перший захід у формі «живої бібліотеки» на тему: «Підсумки роботи Клішковецької ОТГ за 2019 рік»: розпочато реалізацію четвертого етапу проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

02 березня 2020 року громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» спільно з Клішковецькою публічною бібліотекою розпочато реалізацію четвертого етапу проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

18:27 03.03.2020

Оголошено місячник санітарної очистки території Клішковецької ОТГ.

«ЦЕ НЕ МОЄ СМІТТЯ. Це моя ЗЕМЛЯ!!! І сьогодні ми повернулися до Землі лицем. Полегшили трішки їй «дихання». Дійсно, працювалося сьогодні легко та з настроєм, бо робили добру справу. Із надією.... що той, хто привезе чергову партію сміття, перед тим як його викинути “похрюкає”. Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

17:55 03.03.2020

Вакансії та зарплати на Буковині: Пресреліз

На Буковині станом на 27 лютого 2020 року, у службі зайнятості зареєстровані 1024 вакансії. Понад 100 вакансій із зарплатою від 10 до 16 тис. грн., 170 вакансій - від 8 до 10 тис.грн,  270 вакансій  - від 6 до 8 тис.грн, решта - від мінімальної до 6 тис.грн.

17:08 28.02.2020

Впродовж січня цього року у Центрах обслуговування платників буковинцям надали понад 8 тисяч адміністративних послуг

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області та зазначають, в цілому працівниками Центрів обслуговування платників у січні 2020 року було надано понад 8258 адміністративних послуг.

09:31 28.02.2020

Майже 1 мільйон гривень штрафних санкцій застосовано впродовж січня до порушників акцизного законодавства

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомили, що  реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів згідно діючих ліцензій здійснює 2101 суб’єкт господарювання, які отримали 4571 ліцензію. Кількість суб‘єктів, яким видано ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним становить 212, на право зберігання пального – 13.

09:27 28.02.2020

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2019/2020

Ось і закінчилася боротьба ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2019/2020 навчального року, яка тривала з початку січня і закінчилася 23 лютого 2020 року.

14:57 26.02.2020