Дата: від до Скинути

Порядок проїзду водієм автотранспорту залізничного переїзду у період відключення електроживлення.

У зв`язку з довготривалим відключенням електроживлення на залізничних переїздах Чернівецької області, для забезпечення безпеки руху поїздів і автотранспорту та попередження виникнення ДТП, виробничий структурний підрозділ «Чернівецька дистанція колії» роз`яснюємо населенню, щодо правил проїзду водіями автотранспорту залізничних переїздів.

15:29 09.01.2023

У Клішковецькій громаді помер останній ветеран Другої світової війни

Клішковецька територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким із приводу смерті жителя села Клішківці – Онуфрія ПІМАНОВИЧА БОЙКА, 06.06.1921 р.н.  Онуфрій Піманович був справжнім воїном, чоловіком, батьком, дідусем. Разом з ним йде ціла епоха, таких людей залишилось дуже мало. Зазначимо, що Онуфрій Піманович - останній ветеран Клішковецької територіальної громади, який брав участь у визволенні України та Європи від нацистських загарбників. Йому було 101 рік, помер 6 січня. Учора його поховали на сільському кладовищі.

14:56 09.01.2023

08 січня Клішковецька громада попрощалася з своїм ГЕРОЄМ, який поклав  життя за свободу та незалежність України.

У селі Зелена Липа  попрощалися з мужнім захисником БАСАРАБОЮ ЄВГЕНІЄМ  ВІКТОРОВИЧЕМ, який 28 грудня 2022 року,  під час виконання службових обов’язків загинув внаслідок штурмових дій з боку противника в населеному пункті Авдіївка Покровського району Донецької області .

15:53 08.01.2023

ЗНОВУ ГІРКА ВТРАТА

Шановна громадо. Знову гірка втрата. Прийшло сповіщення, що 28 грудня 2022 року загинув молодий хлопець, житель села Зелена Липа,  сапер інженерно-саперного відділення механізованого батальйону БАСАРАБА ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ, 22.07.1997 р.н., внаслідок штурмових дій з боку противника в Авдіївці Покровського району Донецької області.

10:54 06.01.2023

П"ятий теплогенератор отримали від благодійного фонду Blau Gelbes Kreuz (у перекладі - Синьо-Жовтий-Хрест) з міста Кельн, Німеччина

На передодні нового року  Клішковецька сільська рада отримала черговий  подарунок, уже п’ятий за рахунком, - теплогенератор  від Благодійного фонду  Blau Gelbes Kreuz (у перекладі - Синьо-Жовтий-Хрест) з міста Кельн, Німеччина,  з-за сприяння нашого Романа ГАНОВСЬКОГО. В першу чергу отримали заклади, які мають протирадіаційні укриття: один - для ОЗО ім. Леоніда Каденюка, два – для закладу дошкільної освіти с. Клішківці,  один – для  закладу дошкільної освіти села Малинці,  а п’ятий – для пункту незламності.

15:31 05.01.2023

Чергову гуманітарну допомогу від Шиловецького старостинського округу доставлено на передову.

- Наші захисники отримали подарунки та різні різдвяні гостинці: теплі панчохи, шапки, рукавиці; гігієнічні серветки;  ліки; шоколадки; чай та каву; м‘ясо з печі - 100 літрів; галушки - 110 літрів; салати з буряка та олів‘є - 100 літрів; баба з печі - 50 літрів; начинка - 70 літрів; хліб домашній; завиванці, та щиро дякували всім. Слідуючий вантаж будемо готувати на Василя,- сказав староста Юрій ЖЕЙЛИК.

15:00 05.01.2023

Мешканці Полянського старостинського округу відправили чергову партію домашніх гостинців для наших захисників

"Щоразу, після "відбою", ніби щось важке падає з душі й виростають крила від вдячності Богу та нашим героям ЗСУ!" Учні, батьки, а також вчителі  ОЗО "Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів", відправили чергову партію домашніх гостинців для наших захисників: домашню випічку, смачну кутю, вареники, млинці, салат «Олів‘є», оселедець, печиво та цукерки. Також діти намалювали патріотичні малюнки та написали листи-подяки з побажаннями якнайшвидшої перемоги та повернутися додому живими.

14:00 05.01.2023

Рухотинський старостинський округ відправив на передову Різдвяні посилочки

Мешканці Рухотинського старостинського округу  відправили новою поштою Різдвяні посилки з продуктами харчування та домашніми тортиками, виготовленими з любов"ю,  для наших захисників.

12:44 05.01.2023

ФССУ передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

12:43 05.01.2023

Чергова гуманітарна допомога від Марчука.

Чергову гуманітарну допомогу надав власник торгового дому "Ритуал" в селі Клішківці Марчук Володимир Олександрович. Волонтери Клішковецької громади вдячні за медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування, які вкрай необхідні для відправлення нашим хлопцям на передову.

10:51 04.01.2023