На Буковині засудили водія, за участю якого в аварії загинула сім'я військового

Дата: 17.07.2023 13:52

У Чернівецькій області засудили 80-річного уродженця Львівщини, за участю якого в аварії загинув військовий, його дружина та двоє дітей. Суд призначив йому вісім років позбавлення волі з позбавленням права керуванням авто на три роки.

Про це йдеться у вироку Хотинського районного суду.

На Буковині засудили водія, за участю якого в аварії загинула сім'я військового

Згідно з вироком, також частково задовольнили позов водія, який віз сім'ю військового. Зокрема, про відшкодування 40 тисяч гривень матеріальної шкоди та 15 тисяч гривень відшкодування на правову допомогу.

У документі йдеться, що уродженець Львівщини, водій мікроавтобуса "Ford-Transit" рухався по другорядній автодорозі біля нерегульованого перехрестя та проігнорував знак "Дати дорогу". Відтак зіткнувся з авто "Skoda-Favorit", яке рухалось по головній автодорозі. Водій цього авто тоді отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості, чотири пасажири загинули.

"Допитаний обвинувачений вину визнав частково. Дорожньо-транспортна пригода сталася внаслідок того, що у нього "відмовили очі", він втратив свідомість та нічого не пам`ятає. Транспортний засіб був у технічно справному стані, оскільки він їхав його продавати. Попросив вибачення у потерпілих за скоєне", — йдеться у вироку.

Один зі свідків вказав, що водій мікроавтобуса не втрачав свідомість.

Матір загиблої дружини військового у суді просила максимальний термін покарання — 10 років позбавлення волі.

Крім цього, суд призначив частково задовольнили позов ще однієї потерпілої на моральну шкоду в розмірі 300 тисяч гривень та 15 тисяч гривень витрат на правову допомогу. Також з засудженого стягнуть 100 тисяч гривень моральної шкоди батьку військового.

Вирок набере сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.