Важлива інформація для суб’єктів господарювання

Дата: 11.07.2023 11:48

Фото без описуДо уваги суб’єктів господарювання! (виробників, уповноважених представників, імпортерів та розповсюджувачів засобів цивільного захисту)

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує, що 26 травня 2023 року Постановою Кабінету Міністрів України № 535 затверджено «Технічний регламент засобів цивільного захисту». Дана постанова набирає чинності через рік з дня її опублікування.

Технічний регламент засобів цивільного захисту установлює вимоги щодо засобів цивільного захисту , їх надання на ринку, введення в обіг, а також процедури оцінки відповідності таких засобів.

Продаж на ринку засобів цивільного захисту, що введені в обіг після набрання чинності постанови, буде забороненим або обмеженим через невідповідність такої продукції новим вимогам Технічного регламенту.

Ознайомитися з постановою можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/535-2023-%D0%BF#Text

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області